22. jún 2018, meniny má Paulína

Ste tu: ÚvodO MesteAktuálneFotoreportáž: Marcový kaleidoskop...

• Fond na podporu umenia
  • Penzión Kachelman

Fotoreportáž: Marcový kaleidoskop z mestskej knižnice

Dátum: 06.04.2018 Kategória: Fotoreportáž Autor: Mgr. Jan Petrik

Mestská knižnica v Banskej Štiavnici žila po celý mesiac knihy intenzívnym spoločenským životom. Na informatických hodinkách sa vystriedali všetci banskoštiavnickí škôlkari, deti špeciálnej ZŠ, ba i niektorí študenti. Pestré podujatia boli určené väčšinou deťom materských a základných škôl, no tiež dôchodcom, ako aj všetkým milovníkom rozprávok. V priloženej fotoreportáži predkladáme obrázky z nasledujúcich podujatí: besedy so spisovateľkami Kristínou Baluchovou a Andreou Gregušovou, z literárno- vedomostnej súťaže „Ak vieš- odpovieš“, z rozprávkového čítania  Dobšinského rozprávok v rámci Dňa ľudovej rozprávky, z postupovej recitačnej súťaže v ŠZŠ, z návštevy Domova Márie na Drieňovej a v neposlednom rade z nášho andersenovského nocovania v MsK.

Autor fotografií: Lubo Lužina

Aktuálne výstavy