Vyhľadávanie

Hľadať

Kde sa nachádzate

Ste tu: ÚvodObčanAktuálneDopravné obmedzenie počas osláv...


Zostante v obraze

Dostávajte aktuálne info o dianí a podujatiach v Banskej Štiavnici.

Odošli

Klientské centrum

Námestie sv. Trojice 3
969 24 Banská Štiavnica

E-mail: kc@banskastiavnica.sk
Tel. +421 45 694 96 40

Všetky kontakty


Mesto Banská Štiavnica

Radničné námestie 1
969 24 Banská Štiavnica

Tel.: +421 45 694 96 40 (Klientske centrum)
E-mail: msu@banskastiavnica.sk
Fax: +421 45 692 12 07

Viac kontaktov


Reklama

  • Ocenenia
  • Vysokoškolské štúdium
  • VIO TV
  • Penzión Kachelman
  • HUAJA

Život v meste

Dopravné obmedzenie počas osláv Salamandrových dní 2017

Dátum: 30.08.2017 Kategória: Oznamy Autor: JS

Vo štvrtok 7.09.2017:

Autobusová doprava bude bez zmien. Ostatná doprava bude mať obmedzený vjazd len na Námestie sv. Trojice. V popoludňajších hodinách bude zrušené parkovanie na Námestí sv. Trojice a obmedzená doprava okolo mestského úradu na Radničnom námestí sa budú osádzať bezpečnostné zábrany v podvečerných hodinách.

 

V piatok 8.09.2017:

Autobusová doprava bude premávať do centra mesta len do 8.00 hod. Po tejto hodine budú všetky autobusové spoje, ktoré majú zastávku MsÚ, alebo prechádzali mestom budú končiť na zastávke Križovatka alebo sídlisko Drieňová.

Od rána od 6.00 hod. bude úplná uzávierka Námestia sv. Trojice a časti Radničného námestia – vjazd bude povolený len stánkarom a usporiadateľským vozidlám.

Na uliciach Kammerhofská, Dolná, A. Sládkoviča, Križovatka dôjde k celodennému zrušeniu parkovania a aj tu bude platiť zákaz státia.  

Od 12.00 hod. sa uzatvorí vjazd do centra mesta v križovaní ulíc A. Kmeťa, Akademická a Kammerhofská a z opačnej strany na ulici A. Sládkoviča pri Frauenbergu. Do priestoru úplného centra mesta budú púšťané vozidlá len pozvaných hostí a usporiadateľské vozidlá s povolením.

Od 14.00 hod. sa uzatvorí na Akademickej ulici jeden jazdný pruh komunikácie nad penziónom Matej a bude možné parkovanie na pravej strane až po ulicu Mierová. 

Od 16.00 hod. sa uzatvorí aj vjazd z Mládežníckej ulice na Dolnú ulicu a Križovatka za druhým „kruhovým objazdom“, tak aby sa ulice Dolná a Kammerhofská stali bezpečnejším korzom pre chodcov, čo bude aj od 19.00 hod. trasa Salamandrového sprievodu.

Pred devätnástou hodinou dôjde k dočasnému uzatvoreniu štátnej cesty pri BILLE nad kruhovou križovatkou a postupne k úplnému uzatvoreniu ulíc Križovatka, Dolná, Kammerhofská, A. Kmeťa a Radničné námestie čo sú ulice trasy Salamandrového sprievodu.

 

V sobotu 9.09.2017:

Bude uzatvorené len Námestie sv. Trojice a časť Radničného námestia pod kostolom a za „Hríbom“. Autobusová doprava bude premávať podľa platného CP. Doprava bude riadená štátnou a mestskou políciou, ako aj usporiadateľskou službou a bude osadené príslušné dopravné značenie.
Nachádzate sa v zobrazení "Blind friendly", čiže vidíte stránku bez grafických prvkov a formátovania.


© 2008 Mesto Banská Štiavnica, Radničné námestie 1, 969 24 Banská Štiavnica Foto: L.Lužina, M.Garai


Reklama

Kino Akademik
Aktuálne výstavy