Navigácia


Informácie

16. október 2018, meniny má Vladimíra


Vyhľadávanie

Hľadať

Zostante v obraze

Dostávajte aktuálne info o dianí a podujatiach v Banskej Štiavnici.

Odošli

Klientské centrum

Námestie sv. Trojice 3
969 24 Banská Štiavnica

E-mail: kc@banskastiavnica.sk
Tel. +421 45 694 96 40

Všetky kontakty


Mesto Banská Štiavnica

Radničné námestie 1
969 24 Banská Štiavnica

Tel.: +421 45 694 96 40 (Klientske centrum)
E-mail: msu@banskastiavnica.sk
Fax: +421 45 692 12 07

Viac kontaktov


Reklama

  • Penzión Kachelman
  • Banskoštiavnicko-hodrušský banícky spolok
  • HUAJA
  • OZ Margarétka
  • bsnet.sk

Život v meste

Pozvánka: Ocenenie najlepších športovcov mesta za rok 2017

Dátum: 27.04.2018 Kategória: Pozvánky Autor: Mgr. Jan Petrik

Ocenenie najlepších športovcov mesta za rok 2017


Dovoľujeme si pozvať nominovaných športovcov, športové kluby a priaznivcov športu na udeľovanie cien športovcom a kolektívom za športové úspechy a reprezentovanie Banskej Štiavnice v roku 2017. Udeľovanie cien sa uskutoční v stredu 16. mája 2018 o 15:00 v sále kina Akademik na Námestí sv. Trojice.

Nominácie na najlepších športovcov mesta za rok 2017


 

Športový klub Atléti Banská Štiavnica

  • Ján Marko: 1. a 2. miesto na Majstrovstvách SR; 2. miesto na Majstrovstvách SR v cezpoľnom behu; 35. miesto na  Majstrovstvách sveta dorastu v behu do vrchu; 2 x 4. miesto na medzištátnom stretnutí dorastu v Miškolci; 1., 2. a 6. miesto na halových Majstrovstvách SR
  • Boris Bátovský: 4. miesto na halových Majstrovstvách SR, ako člen družstva na Majstrovstvách SR v cezpoľnom behu, ktoré sa umiestnilo na 3. mieste
  • Barbora Švenková: 3. miesto na halových Majstrovstvách SR
  • Matúš Verbovský: 1. a 4. miesto na halových Majstrovstvách SR; 1. miesto na Majstrovstvách SR a 2. miesto na Majstrovstvách SR v cezpoľnom behu
  • Peter Ursíny: 2 x 3. miesto na halových Majstrovstvách SR a 8. miesto na Majstrovstvách SR v cezpoľnom behu
  • Štefan Sumerling: 1. miesto na halových Majstrovstvách SR
  • Juraj Jurica: 8. miesto na halových Majstrovstvách SR ako člen družstva na Majstrovstvách SR v cezpoľnom behu, ktoré sa umiestnilo na 3. mieste
  • Matúš Červenák: ako člen družstva na Majstrovstvách SR v cezpoľnom behu, ktoré sa umiestnilo na 3. mieste
  • Kristián Jánošík: 3. miesto na Majstrovstvách SR v cezpoľnom behu
  • Marián Zimmermann: 7. miesto na Majstrovstvách SR polmaratón Rajec
  • Marek Vidlička: 14. miesto na Medzinárodnom maratóne mieru Košice
  • Tomáš Počai: 10. miesto na Majstrovstvách Európy Spartanrace Andora
  • Marek Rudinský: 18. miesto na Majstrovstvách Európy Spartanrace Andora
  • Peter Prokeš: 36. miesto na Majstrovstvách Európy Spartanrace Andora
  • Bohuslav Melicherčík: 2. miesto na Majstrovstvách Európy v zimnom triatlone a 3. miesto na Majstrovstvách Európy v kros duatlone


Športový klub stolného tenisu Banská Štiavnica

  • Dobrovič Martin: 3. miesto v úspešnosti hráčov 4. ligy a 9. miesto na majstrovstvách Banskobystrického kraja


Plavecký oddiel TJ  Sitno Banská Štiavnica

  • Radoslav Nemčok: 3 x 1. miesto a 1 x 2. miesto na Majstrovstvách SR v plávaní; 1. miesto na Majstrovstvách SR v diaľkovom plávaní; 14. miesto na Majstrovstvách sveta – masters; 6. miesto na Majstrovstvách Európy v aquatlone
  • Alexandra Nemčoková: 3. miesto v Slovenskom pohári v aquatlone
  • Tomáš Nemčok: 3. miesto na Majstrovstvách Slovenska v aquatlone; 5. miesto na Majstrovstvách Európy v aquatlone; 3 x 2. miesto a 3 x 3. miesto v Slovenskom pohári v triatlone


Plavecký klub Banská Štiavnica

Najmladší a mladší  žiaci:

  • Patrik Holcz: 2 x 3. miesto na Majstrovstvách SR v plávaní
  • Adam Buzalka: 2 x 7. miesto na Majstrovstvách SR v plávaní a 8. miesto na Majstrovstvách SR v plávaní
  • Patrik Maruniak: 6. miesto a 9. miesto na Majstrovstvách SR v plávaní
  • Stacy Chladná: majsterka v plávaní v stredoslovenskej oblasti
  • Tatiana Kašiarová: 6. miesto na Majstrovstvách SR v plávaní
  • Nicolas Harčár: 5. miesto, 2 x 6. miesto a 7. miesto na Majstrovstvách SR v plávaní

 

Juniori:

  • Matej Ernek: 4., 5. a 2 x 8. miesto na Majstrovstvách SR v plávaní
  • Šimon Ernek: 5., 7. a 8. miesto na Majstrovstvách Slovenska v plávaní
  • Timea Potančoková: 2., 7. a 8. miesto na Majstrovstvách Slovenska v plávaní


Futbalový klub Sitno Banská Štiavnica

  • Prípravka: víťaz majstrovstiev Oblastného futbalového zväzu 2016/2017
  • Mladší žiaci, 2. liga: víťaz 2. Ligy juh Stredoslovenského futbalového zväzu


Šachový klub Opevnenie Banská Štiavnica

  • Miriam Stodulková: 4. miesto na Krajskom kole v šachu
  • Jakub Weis: 6. miesto na Krajskom kole v šachu


Tréner roka 2017:

  • Pavol Hanzlík: trénerská činnosť prípravky futbalistov za žiarsku oblasť
  • Ľuboš Chochlík: trénerská činnosť 2. ligy mladších žiakov


Pri príležitosti životného jubilea za celoživotnú športovú činnosť a reprezentáciu mesta Banská Štiavnica:

  • Ing. Juraj Cengel
  • Ing. Ján Čamaj st.    
  • Vladimír Nemčok st.
  • Štefan Jokl



Nachádzate sa v zobrazení "Blind friendly", čiže vidíte stránku bez grafických prvkov a formátovania.


© 2008 Mesto Banská Štiavnica, Radničné námestie 1, 969 24 Banská Štiavnica Foto: L.Lužina, M.Garai


Reklama

Kino Akademik
Čierna skrinka