IDS BBSK informuje


IDS BBSK informuje, že od 1. 2. 2024 sa v regionálnej autobusovej doprave cestuje s novým systémom, odbavovacími zariadeniami a s novou aplikáciou pre vodičov. Pre vodičov a cestujúcich tak nastalo viacero zmien. Cestujúci začali využívať nové spôsoby platby či výhodné predplatné cestovné lístky, vodiči denne pracujú s novými systémami.

Na základe doposiaľ zozbieraných podnetov cestujúcej verejnosti sme pripravili prehľadnú brožúrku, ktorá odpovedá na najčastejšie otázky a popisuje najbežnejšie situácie, s ktorými sa cestujúci stretávajú. V prípade, ak by ste mali záujem zverejniť ju na webovej stránke obce, vašich sociálnych sieťach, prípadne aj distribuovať vytlačenú vašim občanom, posielame link na jej online verziu: https://idsbbsk.sk/wp-content/uploads/2024/04/IDS_online-brozura.pdf

Cestujúci majú naďalej možnosť navštíviť Zákaznícke centrá IDS BBSK v Banskej Bystrici, Brezne, Zvolene, Žiari nad Hronom, Veľkom Krtíši, Rimavskej Sobote, Lučenci a Tornali: Adresy zákazníckych centier – IDSBBSK, kde sú v prípade otázok k dispozícii naši kolegovia.

Podobné články

21. mája 2024
Matričný úrad oznamuje

Matričný úrad mesta Banská Štiavnica oznamuje, že v dňoch 29.5. a 30.5. bude zatvorený z dôvodu škol...

20. mája 2024
Podkrovie plné poézie – pozvánka

Mestská knižnica v Banskej Štiavnici srdečne pozýva milovníkov umenia na májové stretnutie v podkro...

13. mája 2024
Európsky týždeň testovania 2024

RÚVZ so sídlom v Žiari nad Hronom Vám ponúka možnosť dať sa anonymne a bezplatne otestovať na HIV, h...

10. mája 2024
Primátorská kvapka krvi

Primátorská kvapka krvi 22.5.2024.